Xtrasize – pigułki na zwiększanie członka

Xtrasize to tabletki, które posiadają sprawić, że penis zarobi na długości oraz grubości. Reagują na prawdzie poprawy przepływu krwi oraz powiększenie chłonności ciała jamistego, z jakiego stworzony jest silny penis. Dzięki temu długość oraz grubość penisa ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze rezultaty mają pojawić się po paru dniach też powinna wówczas stanowić znakomitsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 skłonnych do przyjęcia kapsułek oraz wystarcza na 2 miesiące terapii. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można nabyć wyłącznie przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na dole znajdziesz baner dzięki któremu pozwalasz Xtrasize w przyzwoitszej cenie.

Xtrasize – jakie efekty można zrobić po terapii

Tabletki na powiększanie członka Xtrasize powinny w początkowym miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o prawie 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie terapii przez drugie 2mc ma dać, że penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera wyłącznie naturalne składniki. Że znaleźć na stronie producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „jest przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę ekologicznych składników, które używane są z lat”.

Dobrze na podstronach znajdujemy informację, iż w skład tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto oraz l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest bezpieczny?

Środek ten został zbadany i otwarty do obrotu na placu Unii Europejskiej. Jest jakieś certyfikaty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co więcej – przeszukując internet w poszukiwaniu opinii o tych tabletkach nie natknęliśmy się na dane mówiące o pojawieniu się jakichś większych zysków ubocznych towarzyszących terapii.

Tabletki liczą w prywatnym sklepie wyłącznie naturalne składniki dlatego możliwość pojawienia się skutków ubocznych jest bardzo dokładnie ograniczona.

Xtrasize tanio

zytax promocja

Vigrax tanio