Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych i dobrodziejstwo wychodzące z częstych elementów wzmacniających, jakie znajdują się w samym serum sprawiają, iż właśnie po pierwszej aplikacji może i odczuwać różnicę. To duża formuła, która spędza się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w normalnych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia strukturę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To natomiast ciągle niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skupionych spośród nimi zalety. Soki z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, sok z nasion róży służy do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin I, C oraz E efektywnie chroni włosy przed niszczycielskim wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co ma niezbyty dowód iż warto skorzystać z plusów tego klucza osobiście.

Vivese

Pro Engine Ultra

Revitalum-Mind Plus

Vivese Senso Duo-Shampoo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *