Co sprawia, iż nie możemy uzyskać erekcji? 

 

Wśród najpowszechniejszych przyczyn pojawienia się kłopotów z potencją moglibyśmy wymienić:

 

1) Nieodpowiednia dieta – jeśli odżywiamy się przede wszystkim szybkim jedzeniem, tłustym, w naszym menu nie ma zaś zdrowych owoców, warzyw, ryb, to naprawdę nie wolno się dziwić, że niestety potencja nie towarzyszy nam za często.

 

2) Brak aktywności sportowej, bierny tryb życia – o ile to najzupełniej zrozumiałe, że w dzisiejszych czasach spędzamy sporo czasu siedząc, przecież bez pracy trudno żyć na odpowiednim poziomie, to jednakowoż nie ma wymówki dla tych osób, które nie robią niczego po pracy.

 

3) Problemy natury zdrowotnejkiedy człowiek choruje na serce, nadciśnienie, cukrzycę, to automatycznie także z jego poziomem libido nie wszystko jest w porządku.

 

4) Rutyna – o ile początkowo jesteśmy pewnie zafascynowani swoją partnerką, jej ciałem, to później może dojść rutyna. A jak wiadomo, rutyna zabija. W tym celu warto pogadać z własną partnerką, zapytać czy byłaby w stanie nieco bardziej urozmaicić pożycie łóżkowe. Godne uwagoseksowne ubrania, może jakieś zabawki, produkcje XXX albo przebieranie się. Możliwości, dzięki to którym nasze życie seksualne będzie fajniejsze jest sporo.

 

5) Zbyt duży stres, kłopoty w pracymocno stresujące sytuacje są permanentnym elementem życiowym, lecz przecież nikt nie mówi, że musimy reagować na nie bardzo dużym zdenerwowaniem. Naprawdę można tak kierować własnym żywotem, aby przenigdy nie dochodziło do takiej sytuacji, w której to stres zrujnuje nam zarówno dzień, jak i nockę.


tekst dostepny na
stronie-


tadalis
cialis w zeluKomentarze są wyłączone.