Kamagra zel zamienniki

Specyfik Viagra został opatentowany w roku 1996 przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Firma ta posiada wyłączność co do nazwy specyfiku – z racji monopolu na towar dyktuje także jego cenę, która w porównaniu z zamiennikami jest co najmniej kilkukrotnie wyższa. Spora cena ogranicza dostęp do specyfiku osobom gorzej sytuowanym, bo właśnie na rynku obecne są inne specyfiki, które w swoim składzie mają tę samą substancję czynną – nazywane są one lekami generycznymi. Każde znane forum erotyczne zawiera setki zapytań o inne, tańsze odpowiedniki Viagry. Dzięki specyfikom generycznym możliwe jest zmniejszenie kosztów kuracji, co pozwala także chorym o niższym statusie majątkowym skorzystać z dobrodziejstw obecnej farmacji.
Generyki Viagry zawierają to samo stężenie cytrynianu syldenafilu, co firmowy lek koncernu Pfizer, dlatego ich działanie jest identyczne z oryginalną Viagrą. Do cenionych zamienników tego specyfiku zalicza się Kamagra, Edegra, Maxigra, Zenegra, Penegra czy Silagra. Odpowiednikiem Viagry z możliwością stosowania u kobiet jest Lovegra.
Poszczególne preparaty będące zamiennikami różnią się od siebie kształtem pigułek, ich kolorem i smakiem. Mechanizm działania jest jednak ten sam. Mogące pojawiać się skutki niepożądane są takie same we wszystkich preparatach, efektywność kuracji zaburzeń potencji za pomocą zamienników Viagry jest praktycznie taka sama, co dowodzą badania kliniczne.
Oprócz leków generycznych Viagrę można zastąpić preparatami zawierającymi tadalafilu – substancja ta jest pokrewna do syldenafilu i generuje podobne skutki, jednak w porównaniu z nim efekty osiągane są w czasie o 50% krótszym, a czas ich trwania jest przedłużony. Cenionym preparatem zawierającym ten związek jest Tadalis.

tekst dostepny na stronie pewna-apteka.pl

Komentarze są wyłączone.