Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi bazujące na dotykaniu pewnych miejsc na stopach. U panów należy naciskać na zakończenia nerwowe zamieszczone na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i ostrożnie uciskać pięty. Zabieg trzeba zapoczątkować od lekkich muśnięć i stopniowo zwiększać moc nacisku. Każdą z pięt trzeba pobudzać przez nie więcej niż 5 minut.
Panie bardziej reagują na uciskanie punktów zlokalizowanych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od wyrostków kręgowych. Dotykanie tych punktów jest świetnym pomysłem na rozpoczęcie gry wstępnej. Kobiety mogą się zrewanżować dotykaniem miejsca tuż nad włosami łonowymi swojego kochanka. Pobudzą dzięki temu penisa. Dzięki codziennym masażom życie seksualne viagra bez receptymoże być o wiele lepsze.
Na uszach znajdują się receptory, które podobnie jak te umieszczone na piętach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Naciskanie tych receptorów poprawia pracę narządów płciowych. Takie masowanie może pozytywnie wpłynąć na problemy z potencją.
Masaż uszu nie powinien trwać więcej niż pięć minut. Jeżeli para chce spróbować uciskania konkretnych receptorów, to trzeba wybrać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni określą szczegółowo, jakie miejsca należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra w zelu

Komentarze są wyłączone.