Kilka trików na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszą erekcję

Istnieje kilka łatwych strategii, pozwalających uzyskać silniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem zadowalająco silna lub jeśli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu znajdziesz parę porad dla siebie.

Przedstawiamy ci parę łatwych rozwiązań, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeżeli taki jest właśnie twój cel, poniższe wskazówki z pewnością ci się przydadzą!

Palenie surowo wzbronione

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego cialis bez recepty uszczuplenia rozmiarów twojego przyrodzenia i jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. W żółwim tempie oraz krok po kroku powoduje, że wzwody są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, iż spada transport krwi do członka podczas stosunku. Jeśli dotychczas nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to fatalna okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tkanki tłuszczowej oznacza nadmierne ilości cholesterolu w organizmie, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza obniżoną wydolność wzwodu. Jeśli jesteś osobą otyłą to wykazujesz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się również do chorób naczyń krwionośnych. Taki stan może też mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może erekcja być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wiedzie do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – zlikwiduj nadwagę.

Komentarze są wyłączone.