Łatwe? To do dzieła, a raczej do łóżka!

Apetyt seksualny zależy głównie od naszego nastawienia – jeżeli mamy motywację do podjęcia zbliżenia, zapewnia nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to istotne nie tylko dla kobiet!), cenieni przez partnerkę a sama działalność seksualna jest zgodna z naszymi preferencjami, prawdopodobnie nic nie będzie przeszkodą aby czerpać z niej jak największą satysfakcję. Jednakże popęd seksualny, choć jest sprawą ducha, uzależniony jest także od potencjału organizmu. potencja
W następstwie tego poza zadbaniem o odpowiednią oprawę zbliżenia, powinno się 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swoje ciało, żeby sprostało wyzwaniom, które chcemy przed nim postawić. Istotny jest sen, ruch, zdrowa dieta oraz wyrzeczenie się używek (picie zbyt dużej ilości kawy albo piwa działa niezwykle negatywnie na możliwości wzwodu, nie istnieje także coś takiego jak bezpieczna liczba wypalanych papierosów – każda ilość szkodzi twojej sprawności seksualnej!).

Poza wypunktowanymi w artykule sposobami, każdy z nas jest w stanie polecić parę własnych, które sprawiają, iż ochota na seks rośnie. Czy jest to nasz ukochany sposób wypoczynku, masaż, gorąca kąpiel: kosztowanie pysznego oraz pomysłowego dania; miło oraz sielsko albo czynnie i ekscytująco spędzony dzień, oczekiwanie na realizację fantazji erotycznej ustalonej uprzednio z partnerką… Mniejsza o to jaki mamy sposób na odprężenie się oraz spędzanie czasu tu i teraz z drugą osobą, istotne jest żeby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj kamagra w zelu

Komentarze są wyłączone.