Przez co nie masz ochoty na seks?

indeks1

Przez co nie masz ochoty na seks?

Brak zainteresowania seksem u facetów to nie to samo, co kłopoty ze wzwodem albo impotencja. Mężczyźni, którzy cierpią na obniżone libido albo nawet jego brak, mogą uzyskać erekcję, nawet, jeżeli stracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u mężczyzny może być wywołany bardzo różnorodnymi czynnikami, które obejmują zarówno czynniki fizyczne oraz psychiczne. Te pierwsze to przeważnie choroba alkoholowa, uzależnienie od narkotyków, otyłość, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca lub skutki uboczne niektórych leków.

Pośród psychicznych przyczyn niskiego libido albo wręcz jego braku wymienia się depresję, stres, ukryty homoseksualizm oraz problemy w związku. Niskie
tania kamagra libido może także wystąpić u niektórych mężczyzn za sprawą zahamowań spowodowanych traumatycznymi przeżyciami w wieku dziecięcym.

Nerwowe sytuacje

Większość mężczyzn przeżywa stres na skutek kłopotów w pracy lub problemów w związku bądź w rodzinie. Może to prowadzić do znacznego obniżenia libido. Niezależnie od przyczyn stresu, organizm człowieka ma naturalną tendencję do odpowiadania na niego przygotowaniem do walki albo ucieczki. W tym celu wydziela hormony takie jak kortyzol oraz adrenalina, które w praktyce mają pobudzać go do działania. Ciężko jednak po otrzymaniu słownej reprymendy od szefa zacząć z nim bójkę lub uciekać, dlatego zwykle tłumimy tę naturalną reakcję, powodując, że skumulowana energia oraz napięcie nie mają ujścia. Jeżeli przez dłuższy okres czasu trwasz w podobnej sytuacji nie mając możliwości rozładować swojego stresu, możesz liczyć się z pojawieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym problemów seksualnych, takich kamagra tanio jak brak popędu płciowego albo brak zainteresowania seksem.

Komentarze są wyłączone.