Przyczyny niepełnej potencji – czesc 2

5fac756a51c18d3844acd47552244027
Te zaś są spowodowane cukrzycą albo miażdżycą naczyń krwionośnych. Także nadwyrężony układ nerwowy odpowiada za stan potencji. Błyskawiczne tempo życia, długotrwały stres działają na niego negatywnie. Pod wpływem stresu może zwiększać się wydzielanie prolaktyny, która blokuje popęd płciowy.
2. Zaburzenia erekcji a postawa partnerki
Wielkie znaczenie ma postawa partnerki. Zanikająca lub niepełna erekcja w czasie stosunku powinny zaniepokoić kobietę. Może ona swobodnie zacząć rozmowę na ten temat albo wpłynąć na mężczyznę, by udał się na leczenie. Dodatkowo kobieta może zadbać by partner po 40. roku kamagra życia regularnie się badał. Wskazane będzie też stosowanie prawidłowej diety. Partnerka może wprowadzić niskocholesterolową kuchnię.
3. Sposoby na polepszenie erekcji
Brak wzwodu, niepełna erekcja mające miejsce dłużej niż trzy tygodnie, powinny być leczone. Mężczyzna powinien odwiedzić urologa lub seksuologa. Polepszenie erekcji otrzymuje się za pomocą środków farmakologicznych. Nie istnieją żadne domowe sposoby na radzenie sobie z problemami tego typu. Prócz leków wykorzystuje się terapię urządzeniami próżniowymi lub operacyjne. Jeżeli zaburzenia wynikają z kłopotów psychologicznych mężczyzna zostanie skierowany na terapię do psychoterapeuty. Jego problemy mogą bowiem brać się z zaburzeń lękowych, osobowościowych albo nieprawidłowości w relacjach z partnerką.

tekst dostepny na stronie potencja

Komentarze są wyłączone.