Stylizacja weselna: wesele w plenerze !

Ślub w plenerze rządzi się co nieco innymi regułami w porównaniu do gali bardziej oficjalnej . Mniej oficjalny styl przenosi się poza tym na formę stroju, dzięki czemu ma się okazje pozwolić sobie na nieco luźniejszą stylizację.
Podstawą zestawu bywa przepiękna sukienka z kwiatowym rysunkiem. Ma estetyczny, zaokrąglony dekolt także rękawy ¾. Sukienki optymalna długość powoduje, że nogi będą efektownie pokazane, a przez wysokie, ecry czółenka na koturnie będą wizualnie dłuższe. But zapewni funkcjonalność w trakcie przechadzania się po trawie lub pagórkowatych powierzchniach.
W przypadku chłodu lub gdy będzie wieczór, stylizacja ślubna na uroczystość na otwartej przestrzeni może być dopełniona przez niedługą , skórzaną kurtkę ze skracanymi rękawami.
weselna-do-600
Model idealnie komponuje się z sukienką. Do ręki polecamy niedużą kopertówkę pasującą odcieniem do kolorystyki butków. Posiada ładny, kolorowy łańcuszek przy zatrzasku, który doskonale współgra z kwiatowym rysunkiem na sukience. Stylizacja na ślub w plenerze nie może obejść się bez biżuteryjnych ozdób. Do kompletu zalecamy fantazyjną bransoletkę ze złota, dodatkowo do tego kolczyki zdobione topazami. Komplet idealnie ze sobą gra, stanowiąc doskonałe zestawienie.
tekst pobrany ze strony buty

Komentarze są wyłączone.