Z czego wynikają problemy ze wzwodem?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk komplikacja z erekcją pojawia się raz na pięć stosunków, więc można założyć, że może się to przydarzyć co najmniej raz w karierze seksualnej każdego mężczyzny. Dowiedziono, że przyczyny niewystępowania wzwodu są bardzo różnorodne, inne w przypadku mężczyzny w wieku lat 20, a inne u sześćdziesięciolatka.
Erekcja następuje w chwili pobudzenia ośrodka erekcji, który zlokalizowany jest w rdzeniu kręgowym. Prącie wypełnia się krwią, następuje wzwód. Problem z erekcją ma miejsce, kiedy wzwód nie następuje w ogóle albo nie utrzymuje się wystarczająco długo, aby można było odbyć normalny stosunek. Mówi się o realnym kłopocie z erekcją, kiedy komplikacja następuje przynajmniej w 3/4 prób i trwa to przez długi czas. Przypadkowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z potencją. Poniżej prezentujemy najczęstsze przyczyny kłopotów ze wzwodem.
1.Zdenerwowanie i przemęczenie. W sytuacji, gdy spędzamy znaczącą część dnia w pracy i żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie posiadać siły ani chęci na zbliżenia. Należy wtedy zadbać o unikanie momentów nas stresujących, odprężenie tania kamagra oraz rozsądne podejście do pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeśli w naczyniach krwionośnych zaczynają powstawać blaszki miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez tętnice z większym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do członka i brak lub niepełną erekcję.
3.Papierosy. Z analiz przeprowadzonych przez specjalistów jasno wynika, że wypalanie jednej paczki dziennie aż u 3/4 badanych prowadzi do impotencji. Prócz problemów z potencją papierosy wpływają na mniejszą produkcję plemników, a dodatkowo ich słabszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie tania viagra

Komentarze są wyłączone.